„Чародійка“

Veröffentlicht von

Закуски набирають великої популярності не лише на святкових застіллях, а й в домашньому колі. Оскільки їх готується швидко і виглядатиме на святковому столі шикарно, а в будні підкреслить старанність господині. Тому завжди та всюди закуски приносять найкращі смакові властивості. Професіоналізм, як завжди вражає, додавши свою майстерність та любов. Закуска інтригує, її частіше смакують за святковим столом. Оскільки вона передбачена для надання апетиту на основну страву. Супер закуска „Чарівниця“ дійсно зачарує своєю унікальністю та харизматичним поєднанням. Люди звикли, до простих бутербродів, тому саме ця закуска врятує ситуацію. Тому світ працює й втілюють свої мрії в реальність. В інших країнах Європи скоріше прийшов цей етап закусок. Ми все ж таки, наздоганяємо наших конкурентів і йдемо в перед зі своїми іншими смаковими властивостями. На даний час проявилось багато соусів та сирних кремів з додаванням різних начинок, тут доречно буде як з грибами, овочами, морепродуктами. Поєднувати можна по різному й використовувати різні техніки. Додати до сирної маси трохи улюбленої приправи, чи зелені. То однозначно зміняться смакові якості. Вибір завжди за Вами, творіть та надихайте інших для створення чогось святкового та нового. Такі закуски чудово підійдуть для сніданків, а не лише для святкових столів.закуска оригінальна  Бомба-закуска „Чарівниця“ готується з таких інгредієнтів:

Вершковий сир – 150 грамів

Капуста броколі – 100 грамів

Перепелині яйця – 3 штуки

Шинка – 90 грамів

Сир пластинками – 3 штукизакуска рецепт

Технологія приготування

На велику тарілку ставимо три малі, як для соусу. Ставимо вершковий сир.закуска ніжна

Броколі варимо звичайним способом у кип’яток підсолений кладемо помиту й розділену на суцвіття свіжу капусту, та варимо 12-15 хвилин, якщо броколі морожена, то варимо 5 хвилин. Варену розрізаємо на 2 частини.закуска корисна

Перепелині яйця варимо, після закипання 5 хвилини. Чистим й розрізаємо на двоє.закуска бомба

Шинку нарізаємо на тоненькі пластинки.закуска феєрична

Сир необхідно обрати пластинками.закуска ніжна

Все поступово ставимо у малі тарілки. Спочатку вершковий сир, за ним броколі, яйця та пластинки шинки та сира, прикрашаємо зверху зеленою цибулею. Смачного!

закуска супер

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert