„Ніжні кульки“

Veröffentlicht von

Якщо говорити про закуски, то не знаєш із чого почати, бо їх існує дуже багато варіантів, при тому що одна і таж сама страва в різних господинь виходить по-своєму оригінальна. Річ у тому, що є безліч чинників, які на це впливають: інгредієнти, техніка приготування, та ще й настрій, від нього багато залежить. Супер-закуску яку ми підготували, ви напевно куштували з подібних складників, але із цього набору продуктів, вона виходить ніжна і дуже смачна. Готувати її просто і легко та й не дуже довго.

закуска оригінальна

Отже, для диво-закуски потрібно мати:

Крабові палички морожені – 5-6 штук

Сир твердий – 100 грамів

Сирок плавлений – 1 штука

Яйце куряче – 2 штуки

Майонез – 1 столова ложка.

закуска складники

Корисні властивості складників. Крабові палички – це продукт виготовлений із фаршу риби. Він містить корисні мінерали і вітаміни. Вживання паличок покращує роботу серцево-судинної системи, впливає на зір, підвищує імунітет. Сир твердий – це корисний продукт, який містить ряд необхідних для організму мікроелементів, вітамінів, білків, жирів. Присутність вітаміну C в продукті зміцнює імунітет, впливає на еластичність судин. Вітамін В покращує склад крові, допомагає підвищити працездатність. Кальцій необхідний для зміцнення зубів і кісток, нормалізує ритм серця, регулює активність м’язів. Яйце – це продукт з унікальним складом, в якому є багато амінокислот, мінеральних речовин, вітамінів. Вживання яєць запобігає появі серцевих хвороб, вони допомагають підвищити рівень «доброго» холестерину, впливають позитивно на стан судин.

Етапи приготування супер-закуски:

1. Спочатку готуємо яйця. Миємо їх під протічною водою і ставимо варитись в підсоленій воді на 7-8 хвилин. Чистимо їх від шкаралупи, натираємо на дрібній терці.

закуска смачна

2. Сир твердий потрібно також натерти на дрібній терці.

3. Плавлений сирок перед використанням помістіть в морозильну камеру на 20 хвилин, так його легше натерти на дрібній терці.

закуска вишукана

4. А зараз натираємо на терці заморожені крабові палички. Щоб вибрати якісний продукт, беріть тільки фасовані у вакуумній упаковці, так можна дізнатися термін придатності й складники. Якщо в складі є яєчний і соєвий білок, крохмаль – такий продукт не варто брати.

закуска апетитна

5. Тепер змішуємо в окремій глибокій тарілці натерті сирок плавлений, твердий сир, яйця і майонез.

закуска приготування

Добре перемішавши формуємо руками кульки та обкачуємо їх у натертих крабових паличках.

закуска ніжна

Викладаємо на тарілці для закуски та можна подавати до столу. Апетитна й оригінальна закуска готова. Смачного!

закуска готова

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert