„Апетитна рибка“

Veröffentlicht von

Давайте разом з вами приготуємо красиву і смачну закуску для святкового столу. Якщо у вас на кухні часом знайдеться варена картоплина і морквина, а ще оселедець і кілька листочків салату, тоді у вас вийде чудова закуска із простих інгредієнтів, яка точно багатьом припаде до душі.

закуска апетитна

Отож, для закуски потрібно мати такі складники:

Оселедець філе – 1 штука

Картопля – 1 штука

Морква – 1 штука

Листя салату – кілька стебел

Оливки – 100 грамів.

закуска інгредієнти

Корисні властивості інгредієнтів. Оселедець – смачна риба, яка велику кількість корисних речовин. Її вважають однією із найжирніших риб. Вживаючи її можна покращити стан серця, збільшити кількість «корисного холестерину», зміцнити кістки, покращити роботу щитоподібної залози, запобігти проявам псоріазу, уповільнити процеси старіння, покращити зір. Варена морква приносить багато користі для організму. Після теплової обробки в ній збільшується кількість антиоксидантів. Вживання вареного продукту допомагає зберегти зір, покращити лактацію під час годування груддю, покращити роботу серця, підвищити гемоглобін, вплинути на гормональний фон жінки. Картопля відварена містить вітаміни, клітковину, органічні кислоти. Вживання картоплі відвареної в мундирі корисна при процесах старіння, допомагає спалювати жири, покращує роботу щитоподібної залози, регулює роботу нервової системи, покращує пам’ять, понижує рівень холестерину. Оливки – продукт має велику кількість макро- і мікроелементів. Їх рекомендують вживати для очищення судин, для зниження холестерину, для виведення жовчі, для запобігання появи артрозу, артриту. Листя салату – це низькокалорійний продукт із високим вмістом вітамінів. Салат має такі властивості: нормалізує роботу нервової системи, покращує сон, виводить солі, впливає на склад крові.

Етапи приготування закуски:

1. Беремо картоплю і миємо її під протічною водою, ставимо варитись в лушпині. Готову картоплю чистимо від лушпини, нарізаємо її на однакові кружечки.

закуска ситна

2. А тепер миємо моркву під струменем води, варимо до готовності. Готовий продукт чистимо від лушпини, нарізаємо на частинки однакової товщини.

закуска поживна

3. Зараз потрібно вибрати оливки із банки, перекласти їх в тарілку, щоб стекла рідина.

закуска приготування

4. Листя салату миємо під струменем води, відкладаємо в сторону, щоб стекла вода.

закуска легка

5. Далі беремо оселедець, нарізаємо філе порційними кусочками.

закуска оригінальна

6. Тепер візьміть тарілку для закусок. На ній розкладаємо перший шар – кусочки картоплі, другий шар – кружечки моркви, оселедець, оливки, прикрашаємо листям салату і можна подавати до столу. Закуска смачна, проста, легка, оригінальна готова. Смачного!

закуска готова

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert